Gayrimenkul Danışmanı olma süreci, sizin hayattan beklentilerinizi doğru tespit etmeniz, hayatınızı idame ettireceğiniz işinizin taşıması gerektiği özellikleri zihninizde doğru canlandırmanızla yani kısaca karar vermenizle başlar … Peki neye karar verirsiniz ?

-Nasıl Bir İş Yapmak İstiyorsunuz?

Müdürlerden, emirlerden, ofislerden, gereksiz formalitelerden bağımsız, üstelik gelir düzeyinizi verimliliğiniz doğrultusunda kendiniz belirleyeceğiniz mükemmel bir sistemle kendi işinizi mi yapmak istiyorsunuz? Gayrimenkul Danışmanlığı sizin için ideal bir meslek olabilir…

-Gayrimenkul Danışmanlığını Hangi Marka Çatısı Altında Yapmalısınız?

Bugün, Dünya’da 98 ülkede, 6.500 ofisi ve yaklaşık 90.000 çalışanı ile dünyanın en fazla gayrimenkul satışını gerçekleştiren kuruluşu RE/MAX, Türkiye’de 240 ofisi ve 2400’ü aşkın gayrimenkul danışmanı ile sektörde profesyonel hizmet veriyor. Bir RE/MAX üyesi olmanın en önemli avantajı RE/MAX’in sahip olduğu marka bilinilirliğidir. Entrepreneur dergisi, 3 yıl boyunca RE/MAX’i “Dünya’da Sektörde 1 Numaralı Gayrimenkul Franchise Sistemi” olarak konumlandırmıştır.

– Neden RE/MAX Tan Ofisini Tercih Etmelisiniz ?

Çünkü RE/MAX Tan ekibi bu işi yıllardır profesyonelce yapıyor. Gayrimenkul Danışmanlığı hakkında hiçbir fikriniz olmasa dahi RE/MAX sisteminden aldığınız eğitimleri destekleyecek doğru bir mentor (öğretici) yönlendirmesi ve profesyonel bir ofis ekibi desteğiyle kısa sürede sektörde aranan ve çok kazanan bir gayrimenkul danışmanı olabilirsiniz.

Gayrimenkul Danışmanlığı yapacağınız sahanın potansiyeli yüksek, gelişime açık bir saha olması yüksek gelir sağlamanız anlamına gelir. RE/MAX Tan olarak ofisimizin yer aldığı Kartal Bölgesi varolan dev projeleri ve gelecek vaad eden “Kartal Kentsel Dönüşüm” gibi projelerle İstanbul’da en çok yatırım alan bölgelerin başında geliyor.

“Gayrimenkul Danışmanlığı tam bana göre bir iş” diyorsanız, RE/MAX Tan, tam size göre bir ofis …

Çağımızın en çok kazandıran mesleklerinden biri olan gayrimenkul danışmanlığı için, aşağıdaki linke tıklayıp, formu doldurabilirsiniz. Sizi ekibimize katılmaya davet ediyoruz.

https://remaxtan.com/ekibimize-katilin/

RE/MAX Tan

Cumhuriyet Mh., Kartal Caddesi No:65, 34890 Kartal İstanbul

+90 216 452 24 00
info@remaxtan.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir