RE/MAX Tan ailesi büyümeye devam ediyor. Ekibimize yeni arkadaşlarımız katıldı.

RE/MAX Tan’ı seçme nedenlerini sorduk. İşte cevaplar:

Yeliz Hanım: “İsviçre’nin Lausanne şehrinde EPFL Üniversitesi’nden mezun oldum. Eşimle hayatımı birleştirdikten sonra Türkiye’ye yerleşme kararı aldım. Kariyerime İsviçre’den de çok iyi bildiğim köklü ve profesyonel bir firma olan RE/MAX’ta devam etmeye karar verdim. Yaptığım araştırmalarda RE/MAX Tan’ı ofisinin deneyimli brokerı Göksel Kortan ve ekibinin bu sektörde ve RE/MAX ailesinde tecrübeleri ve profesyonellikleri ile öne çıkan bir ofis oldukları sonucuna vardığımda, sektörde ve çalışma sahasında yeni bir gayrimenkul danışmanı olarak RE/MAX Tan ailesine katılmaya karar verdim.”

Onur Bey: “Çünkü Kartal Türkiye’de kentsel dönüşümün başladığı çok özel bir bölge. Bu özel bölgenin içerisinde Yakacık; aynı Kozyatağı gibi iki çevreyolunu birbirine bağlama özelliğine sahip olmasıyla daha da özel bir konumda. Ve bu bölgedeki Tan ofisi, RE/MAX sistemini çok güzel bir şekilde uygulayan, vizyonlu, donanımlı, dinamik bir broker tarafından liderlik edilen; çalışkan, inançlı, kaliteli ve takım halinde çalışabilen bir ekibin yer aldığı bir ‘öğrenen örgüt’.  Bütün bu etkenler bir araya gelince hedeflerime ulaşmamda en iyi seçimin  RE/MAX Tan olduğuna karar vermek çok da vaktimi almadı.”

Taner Bey: “RE/MAX Tan ofisi, her zaman danışmanlarını geliştirmek alıcı ve satıcının RE/MAX Tan ofisinden azami memnuniyetle ayrılması için sürekli çalışma içerisinde olan bir ofis. Brokerımız Göksel Kortan’ın eğitime, sürekli gelişime, teknolojiye önem verdiğini, gayrimenkul danışmanlarına sürekli destek olduğunu ve ofis içerisinde takım ruhunun yaşatılıyor olduğunu görünce RE/MAX Tan ofisini tercih ettim.”

Sema Hanım: “Uzun yıllar toplu konut yaşam alanlarında yönetici olarak çalıştım. Gözlemlerimden ve tecrübelerimden anladım ki insanların evleri, onları iş stresinden uzaklaştıracak en önemli yaşam alanlarını oluşturuyor.

İstanbul’un Anadolu yakası, Kartal bölgesi kentsel dönüşümle beraber, nitelikli projelerle konut sektöründe cazibe merkezi olarak gelişmeye devam ediyor. Kartal’ın kara, deniz ve hava ulaşımında önemli kolaylığa sahip oluşu ve sahile olan yakınlığı, huzuru ve yaşam güzelliklerini de beraberinde getiriyor.

Deneyimli brokerım Göksel Kortan’la tanıştıktan sonra, uzun zamandır düşündüğüm gayrimenkul danışmanlığı mesleğini, bir Dünya markası olan RE/MAX ile profesyonel, dinamik ve titiz seçilmiş bir kadronun bir arada olduğu RE/MAX Tan çatısı altında sürdürme kararı aldım.”

Siz de RE/MAX Tan’ın güçlü ekibine katılmak ve birlikte başarılı çalışmalara imza atmak istiyorsanız, aşağıdaki formu doldurun. Görüşelim.

https://remaxtan.com/ekibimize-katilin/

RE/MAX Tan

Cumhuriyet Mh., Kartal Caddesi No:55, 34890 Kartal İstanbul

+90 216 452 24 00
info@remaxtan.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir