SoruCevap

Kartal Adanus Park'ta 3+1 dairemiz var. İçindeki kiracı kirayı ödemiyordu, zar zor çıkarttık. Kirasını aksatmayacak iyi bir kiracı bulabilir miyiz?

Adanus Park

Adanus Park’taki 3+1 dairenize iyi bir kiracı buluruz. Dairenizi yerinde görerek kiralanabilir rakamı belirlememiz faydalı olacaktır. Yanlış kira bedeli ile verilen ilanlar yanlış kiracıları çekiyor. Doğru fiyat ve güçlü pazarlama ile dairenize iyi bir kiracı bulmak için Adanus Park uzmanımız Murat Suvari ile 0532 6609692 görüşmenizde fayda var.

Anadolu yakasında E-5 Metro hattı üstünde uygun fiyatlı 2+1 yeni daire arayışımız var. Bütçemizi çok zorlamaz ise 3+1 daire de alabiliriz. Bize nereyi önerirsiniz?

Kartal Cumhuriyet Mahallesi Hürriyet Mahallesi

Kartal’da Cumhuriyet Mahallesi be Hürriyet Mahallesi deprem sonrası inşa edilmiş uygun fiyatlı daireler ile ön plana çıkıyor. 200,000 – 300.000 lira arası bir bütçe ile E5’e ve Metroya yakın yeni bir daire rahatlıkla satın alabilirsiniz. Cumhuriyet Mahallesi uzmanımız Kader Hizli Güngör size yardımcı olmaktan mutlu olacaktır. Ofisimize gelirseniz size bütçeniz dahilinde pek çok seçeneği gösterebiliriz.

Merhaba. Kartal'a tayinimiz çıktı. Atalar yada Kordonboyu mahallesinde site içinde bir daire almak istiyoruz. Bize ne tür öneriler verirsiniz?

Talip

Merhaba. Atalar ve Kordon Boyu mahallesinin bulunduğu bölgede Eagle Park sitesi güzel ve tercih edilen bir site. Eagle Park evleri 9.000 m2 geniş bir alan üstüne kurulu 7 bloktan ve 152 daireden oluşuyor. Çocuk oyun sahası, spor alanları, kapalı yüzme havuzu, sauna gibi sosyal tesisler içeriyor. Kapalı otoparklı ve 24 saat güvenlikli bir site. Eagle Park evlerini görmenizi tavsiye ederiz.

Kartal Yakacık Ekşioğlu Koru sitesinde 3 yıl önce aldığım 3+1 daireyi satmayı düşünüyorum. 7000 m2 arazi üzerinde kurulu toplam 2 blok 44 daireden oluşmakta. 205 m2 bürüt 175 m2 net kulanım alanına sahip. Bu daireyi ne sürede satabilirsiniz?

Nadir Selimoğlu

Nadir bey merhaba, dairenizin satılabilir fiyatını belirlemek için yerinde görmemiz faydalı olur. Her dairenin şerefiyesi farklı oluyor ve bu şerefiye farkları hem alıcıların tercihlerini, hem de satış sürelerini etkiliyor. Ofisimizi 0 216 452 24 00 nolu telefondan ararsanız, dairenizi ziyaret ederek size istediğinizi bilgileri aktaracak bir danışman öneririz.

Benim size bir sorum olacak , aslında sizden tavsiye isteyeceğim . Benim Kartal'da dubleks bir dairem var 5 yaşında Emlakçılar yaklaşık 450-500 civarı piyasası var diyor kirası 1.800 tl edermiş İstanbul'un keşmekeşinden kurtulmak ve iş değişikliği nedeni İstanbul'dan taşınmayı düşünüyorum Evi satıp gitmek mi ? yoksa kiraya verip İstanbul gibi bir şehirde değer artışını da düşünerek satmayıp kiraya mı verelim diyorum . Düzce de yaklaşık iki daire alabilirim hangisini yapmamı tavsiye edersiniz. Kartal'daki projeler değer artışı yapar mı beklemem mi daha iyi olur? Önümüzdeki dönemde Bizim lokasyondaki dairelerin değer artışını nasıl görüyorsunuz bu konudaki tavsiyeleriniz paylaşmanızdan memnunluk duyarım

Sezen Osmancık

Sezen bey dairenizi satınca Düzce’de alacağının 2 dairenin kira getirisi ne kadar oluyor? Dubleks dairelerin kira getirileri alternatifleri kadar yüksek olmuyor genelde. Ayrıca dubleks dairelerin bakım masrafları da daha fazla oluyor. Yatırım için illa daire olması da gerekmez, gelişmekte olan bir bölgede dükkan yatırımı hem yüksek getiri sağlar, hem de ileride çok daha fazla prim yapar. Ayrıca dükkanın bakım masraflarını kiracı üstlendiği için çok daha avantajlı olabilir..

Kartalda Çarşı ve Çavuşoğlu mahallesinde kat karşılığı vermek istediğim arsam ve binam var. Gayrimenkul satış vaadi ve kat karşılığı inşaat sözleşmesi örneğine ihtiyacım var. Sizde bunlar var mı?

Cengiz

Cengiz bey merhaba. Gayrimenkul satış vaadi ve kat karşılığı inşaat sözleşmesi örneklerimiz var. Bir randevu alarak ofisimizi ziyaret ederseniz hem kat karşılığı inşaat uzmanlarımız ile tanışırsınız, hem de istediğiniz evrakları alırsınız.

Kartal çok hızlı değişiyor. Burada yatırım yapmanın çok cazip olduğunu düşünüyorum. Özellikle E5'i sahil hattına bağlayan Çanakkale caddesinde yatırım yapmanın cazip olduğunu düşünüyorum. Bu caddeden bir dükkan alsam ileride prim yapar mı?

Çanakkkale Caddesi

Çanakkale Caddesi E5 hattını sahil hattına bağlamanın haricinde yeni yapılan inşaatlar ve projeler ile çok hızlı değişmekte. Bu projelerde hayat başlayınca bölgenin sosyoekonomik düzeyi olumlu yönde etkilenecek. Çanakkale caddesi üstündeki dükkanlar daha çok iş yapacak, daha çok para kazanacak. Sonuç olarak dükkanların kiraları da, değeri de artacak. Bu nedenlerle Çanakkale caddesinde dükkan yatırımının kazanç potansiyeli çok yüksek. Yüksek getiri oranı ile kiraya verebileceğiniz dükkanlar ile ilgili bilgi almak için Çanakkale Caddesi uzmanımız Caner Başpınar ile görüşebilirsiniz.

Kartal d100 (eski e5) yoluna yakın bahçeli ve site içinde bir villa arayışımız var. Güvenlikli bir site olması bizim için öncelik. Bütçemiz maksimum 500.000 dolar. Bu bütçe ile isteğimize uygun bir villa bulma şansımız var mı?

Adımı vermek istemiyorum

Belirlediğiniz bütçe ile Kartal E5 karayoluna yakın bahçeli site içinde villa alabilirsiniz. Bölge uzmanı Veçhinur Acar 05323642065 ile görüşmenizde fayda var.

Geçen gün Adanus Park Sitesine misafirliğe gittik. Site hoşumuza gitti. Bu sitede 4+1 dubleks daire var mı. Teraslı yada büyük balkonlu daireler var mı. Bilgi verirseniz sevinirim

.

Adanuspark sitesinde dubleks daireler mevcut. Kartal Orta Mahallede Adanus Park benzeri başka siteler de var. 0216 452 24 00 nolu telefondan ofisimize ulaşırsanız isteklerinize uygun çeşitli alternatifler sunarız.

Kartal Propa Vista projesinden fiyat aldım. 120 metrekare brüt, 72 metrekare net 2+1 daire 16. katta adalar manzarası var, Güney Batı cepheli. 2 yıl içinde bitecek bir proje. Peşin 538.000 fiyat verdiler, sizce alınır mı?

Levent

Propa Vista Kartal projesi E5 üstündeki konumu, metro durağına yakın oluşu ve kullanışlı kat planları ile ön plana çıkıyor. Bizim ofisimiz de projenin tam karşısında. İsterseniz bizi ziyaret edin, bir çayımızı için; sizi bu civardaki benzer projelerin 2. el fiyatları ve kira getirileri hakkında bilgilendirelim.

Hayırlı günler. Kartal'da bir site dairesi almak istiyoruz. Bölgeyi biraz gezdik ve Royal Garden sitesi, Perapark sitesi ve Helenium Sun sitesi hoşumuza gitti. Bu sitelerinden birinden alacak olsak hangisini tavsiye edersiniz. Bu sitelerin avantajlı ve dezavantajlı yönleri neler. Bu sitelerden hangisi sizce daha iyi prim yapar. Yanıtınız için şimdiden teşekkürler

Kartal Royal Garden Perapark Helenium Sun

Royal Garden Perapark Helenium Sun siteleri farklı özelliklere sahip siteler. Kartal her geçen gün gelişiyor. Bu bölgede yapılan akılcı yatırımlar iyi prim sağlıyor. İstediğiniz değerlendirmeyi yapmak için sizin isteklerinizi ve önceliklerinizi bilmemiz lazım. Kartal’da ofisimize gelin, bir kahvemizi için, konut uzmanlarımız sorularınızı yanıtlasın, doğru karar ile cazip bir yatırım yapın.

2013 yılında Kartal Selective evlerinden 270.000 liraya 96 m2 2+1 daire aldık. Şu an satışa çıkartsak kaça satabiliriz. İçinde kiracı var. Kiracı olması satışta sorun olurmu?

Kartal Selektive

Kartal Selective evlerinden aldığınız daire prim yapmış durumda. Ancak ne kaça satılabileceği konusunda daha çok bilgiye ihtiyacımız var. İçinde kiracı olması avantaj da olabilir, dezavantaj da. Ödediği kira tutarı ve ne kadar iyi bir kiracı olduğu, kirasını ne kadar düzenli ödediği önemli bir faktör. Kartal Selective evleri uzmanımız Kamile Dağlı 0507 2176069 ile görüşerek evinizi en iyi fiyattan satışa koyabilirsiniz.

E5 bandında ve metroya yakın bir plaza katı satın almak ve kiraya vermek istiyorum. Kira çarpanı düşük olan yeni projelerden önereceğiniz seçenekler var mı?

Hilmi Şekerci

Hilmi bey merhaba, Kartal-Pendik E5 bandındaki Plazalar konusunda uzman danışmanımız Taner Özkan 05323137346 ile görüşmeniz faydalı olacaktır. Sizi metroya yakın alternatifleri ve bunların kira getirileri konusunda bilgilendirecektir.

Merhaba, size sorum şu. Yeni açılacak olan Şehir Üniversitesi'ne yakın, işyeri olarak kullanabileceğimiz villa tarzı bir yer arıyoruz. 1000 m2 civarı bir alan işimizi görebilir. Kiralık yer de olur, eğer gerçekten ihtiyacımıza uygunsa satın alabiliriz.

Selim Süvari

Merhaba Selim bey, Şehir Üniversitesine yakın, 1400 m2 kapalı alanı olan, konut ya da işyeri olarak kullanıma uygun Orhantepe’de bir  villayı ve benzer alternatifleri size Vural bey gösterebilir. Kendisine 05324210470 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Maltepe Kartal metro hattına yakın pek çok site görüyorum. Bunlardan hangilerini tavsiye edersiniz?

Mustafa Gülcan

Mustafa bey merhaba, Maltepe Kartal metro hattına yakın sitelerden size tavsiyede bulunmak için öncelikle ihtiyaçlarınızı ve önceliklerinizi öğrenmemiz lazım. Yatırım için mi, yoksa oturmak için mi almak istiyorsunuz? Bütçeniz ne kadar? Banka kredisi kullanmayı düşünüyor musunuz? Eğer oturacaksanız ne zaman bitmiş olması gerekiyor? Ayrıca böyle bir siteden beklentileriniz neler? Bu konularda daha detaylı bilgi verirseniz size daha kolay yardımcı oluruz.. Genel bir cevap vermemizi isterseniz Maltepe’de Nuvo Dragos sitesi, Kartal’da Çukurova Tower sitesi bölgenin ön plana çıkan, yaşam kalitesi yüksek seçenekleri. Bu siteler hakkında detaylı bilgiyi uzman danışman Göktuğ Beşer‘den 05322164082 alabilirsiniz.

2013 yılında Panorama Towers tan 260 bin liraya 2+1 daire almıştım. 140 bin dolara denk gelmişti. Döviz bazında zarar etmeden satmak istiyorum. 150 bin dolara satabilir miyiz?

Panorama Tovers

Panorama Towers konumu ve sunduğu sosyal imkanlar yönü ile güzel bir proje. Dairenizin satılabilir fiyatını belirlemek için dairenizi yerinde görmemiz gerekiyor. Dairenin konumu, büyüklüğü, aldığı gün ışığı, manzarası ve içinin durumu satış fiyatını etkileyebilen faktörler. Panorama Towers uzmanımız Murat Suvari ile 0532 6609692 nolu telefonundan görüşerek nasıl ilerleyeceğinizi belirleyebilirsiniz.

Park 34 Kartal projesinden 2015 yılında 3+1 daire satın aldım. Daire deniz manzaralı. O zaman bu alımı yapmamda İstmarina projesine yakın olması rol oynamıştı. İstmarina'da kiralamalar başlamış. Hayat başlayınca Park34 sitesindeki dairemin fiyatı ne olur?

Park 34

Kartal Park 34 sitesi manzarası ve sosyal tesisleri ile ön plana çıkan bir site. Yunus Mahallesinin en önemli projelerinde biri. İstmarina’da kiralık ilanları verilmekte ancak yaşam Ocak 2018 itibarı ile henüz başlamadı. İstmarina AVM de henüz açılmadı. İstmarina’da konutların ve ofislerin dolması sonrasında, AVM açıldıktan sonra bölgede fiyatlar artabilir. Ancak bu artışın ne kadar olacağı konusunda konuşmak için çok erken. Eğer dairenizi bugünün fiyatları ile satmak istiyorsanız ofisimize gelin, dairenizin detay bilgilerini aktarın, biz de sizinle alıcıların dairenize ne kadar ödeyecekleri bilgisini paylaşalım.

Kartal'daki Yakacık Country ile İnanlar Asl’ı Bahçe arasında kararsız kaldık. Hangisini önerirsiniz?

Kafası Karışık

Yakacık Country ve İnanlar Asl’ı Bahçe birbirinden oldukça farkılar. İkisi de yaşamak için güzel tercih ama hangisi size uygundur onu bilmek için sizinle tanışmamız lazım. İhtiyaçlarınızı, isteklerinizi ve beklentilerinizi bize aktarırsanız size daha kolay yardımcı oluruz. Bölge uzmanı danışmanımız Veçhinur Acar‘dan 0532 364 20 65 randevu alırsanız, size yardımcı olacaktır.