Sosyal medyada yaptığınız paylaşımlar kendinizi müşterilerinize ve etki çevrenize hatırlatmak için güzel fırsatlar yaratıyor. Bu paylaşımları gayrimenkul sektörü ile ilgili yaptığınızda yeni portföyler alma ve yeni müşteriler bulma şansınız artıyor. Özel günler ve önemli haberler emlak sektörü ile ilgili sosyal paylaşımlar için çok önemli.

Bu sayfada gayrimenkul danışmanlarının sosyal medyada paylaşabileceği çeşitli görseller paylaşacağız. Bu görselleri danışmanlar isterse kendi adını ekleyerek kişiselleştirebilir. Buradaki görseli Canva.com yada Crello.com gibi bir sitede açarak istediğiniz ilaveleri yapabilirsiniz. Bilgisayarınızda kendi resminizi yada logonuzu png formatında kaydederek bu görsellere ekleyebilirsiniz. Png formatında resimleri şeffaf zeminli olarak kaydetmek mümkün. Bu sayede görsel bütünlüğü bozmadan istediğinizi şekilde resminizi yada logonuzu sosyal medya paylaşımlarınıza ilave edebiliyorsunuz.

31 Ekime Kadar Tapu Harcı Oranı %1,5 (Remax logolu)

Gayrimenkul alım-satımlarından 31 Ekim’e kadar yüzde 4’ten 3’e indirildi. Yüzde 18 KDV oranına tabi konut teslimlerindeki oran ise 31 Ekim’e kadar uygulanmak üzere yüzde 8’e indirildi. Alıcılara ve evini satmak isteyen mülk sahiplerine bu fırsattan faydalanmalarını hatırlatmak için kullanabileceğiniz sosyal medya görsel örneği..

31 Ekime Kadar Tapu Harcı Oranı %1,5 (logosuz)

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı (Remax logolu)

Türkiye Cumhuriyeti’nin en önemli tarihinden biri 19 Mayıs 1919..  Atatürk’ün Samsun’a varış tarihi olan 19 Mayıs  “Gençlik ve Spor Bayramı” olarak kutlanıyor. Gençlik Atatürk için çok önemliydi, gençliğe verdiği önemi “Genç fikirli demek, doğruyu gören ve anlayan gerçek fikirli demektir.” sözü ile vurgulamıştır.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı (logosuz)

Yeni Yılınız Kutlu Olsun (Remax logolu)

Dünyada en yaygın olan Gregoryen takvimini kullanan ülkelerde 31 Aralık’ı 1 Ocak’a bağlayan gece yılbaşı olarak kutlanıyor. Yeni yıla girerken yeni umutlar ve yeni yılda gerçekleşmesini istediğimiz hedefler ön plana çıkıyor. Arkadaşlarınıza ve etki çevrenize bu tür görselleri sosyal medyadan gönderirken ayrıca onlara özel, kişiselleştirilmiş bir mesaj eklemeniz çalışmanızın etkisini arttıracaktır.

Bazı çevrelerde yılbaşı kutlaması Noel kutlaması ile aynıymış gibi görülüyor, bu kişilere bu tür kutlamalar göndermeniz ters etki yaratabilir. Paylaşımlarınızı yaparken bunu göz önünde bulundurun..

Yeni Yılınız Kutlu Olsun (logosuz)


İlginizi Çekebilecek Benzer Konular

Emlak Sektöründe Sosyal Medya Yönetimi

Gayrimenkul Danışmanları İçin Sosyal Medya Rehberi

Marka Emlakçı Olmanın 10 Adımı

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir